Proč?

blah

Proč jet na camp?

Rozhodně kvůli angličtině a zábavě – to vše v jednom balení! Camp je geniální místo pro procvičení angličtiny a seznámení se s novými přáteli.

Angličtina se zde učí hlavně neformálně a přirozeně – skrze rozhovory, videa, písničky s bláznivými pohyby apod. Vaše anglická skupinka se stane vaší partou na celý týden, nicméně můžete si od sebe “odpočinout” při sportech nebo jiné zábavě (deskové hry, crafting).Dny jsou zakončovány večerním programem a diskuzí – zde si opravdu hrábnete na dno své znalosti angličtiny, když po náročném dni musíte mluvit o nějakém velkém tématu jako je třeba odpuštění, bolest, láska apod. Nicméně právě zde se lámou ledy a přichází růst!

Angličtina

English camp je intenzivní týdenní výuka angličtiny s rodilými mluvčími. Celý kurz je zaměřen na mladé lidi, a proto je celý program veden v hravém a zábavném stylu. Angličtina se nejen vyučuje v dopoledních blocích, ale je doslova na každém kroku. Lektoři, kteří jsou rodilými mluvčími z anglicky mluvících zemí, vyučují angličtinu, jsou se studenty na pokojích, při jídle, při sportu, při zábavě. Angličtina je zkrátka všude a studenti jsou tak doslova „nuceni“ začít mluvit anglicky. Veliký důraz je kladen právě na konverzaci a přirozené používání jazyka. Ke konci campu studenti leckdy používají angličtinu, aniž by si toho všimli.Studenti jsou rozděleni do skupinek dle úrovně angličtiny a vždy je přítomen překladatel. Lektoři mají k dispozici profesionální materiály a jsou vyškoleni v jejich používání.

Angličtina